У різдвяні пакунки – мистецькі подарунки!

Author:

Venue: вул. Вірменська, 26

Date: 2012-12-11 - 2013-01-14

Різдво у Львові – одне з найшанованіших свят, тут збереглись давні українські традиції його святкування. Завжди радісним різдвяним звичаєм був обмін подарунками. А хто не хоче їх отримати? А ще більша втіха – їх дарувати!

У 2010 році семеро львівських художників започаткували проект «Від Романа до Йордана», зуміли організувати коло цікавих митців, які вже не перший рік тішать львів’ян та гостей міста авторськими мистецькими подарунками.

_87B7988.jpg

Кожен з митців вкладає у свої роботи власні стиль та манеру, а також настрій Різдвяних Свят. Остап Лозинський презентує ікону на склі, Оля Кравченко та Уляна Нищук-Борисяк – сучасну ікону на дошці, Ольга Пильник – кераміку, Ярослава Ткачук – текстиль, Євгенія Рябчун та Олена Костюк – іграшку, ремісницька родина Пирожків – цікаві подарунки. До проекту долучились також інші митці, які презентують мистецтво як подарунок, що доступний кожному. Зокрема, до виготовлення різдвяних дарунків залучено молодь з особливими потребами, якими опікуються центри Карітасу України. 

_MG_7606_(1).JPG

В рамках проекту "Від Романа до Йордана" заплановано виставки, майстер-класи, цікаві акції в галереях та кав’ярнях Львова. 

Мета проекту:

а) створити святковий різдвяний настрій для львів’ян та гостей міста;
б) долучити до роботи осіб з особливими потребами, актуалізувати проблему їх соціалізації.
в) створити альтернативу розповсюдженню експортованих презентів.

Проект «Від Романа до Йордана» уже став традиційною, невідємною частинкою різдвяного настрою для львів’ян та гостей міста.