Статті

07.04.2021

Олександр Антонюк "Бог пропонує бути людині не просто спостерігачем, а активним співучасником Його планів."

Відкриття виставки “Сім печатей” Олександра Антонюка співпало з встановленням нових карантинних обмежень і локдауну. Через це, замість авторської екскурсії нам довелося шукати інший спосіб трохи поговорити з Олександром про символізм книги Одкровення та спроби інтерпретацій тексту. Приємного читання!

Остап Лозинський: “Я дійшов до того рівня, коли малярство та іконопис співіснують, не сварячись між собою”

Львівський іконописець Остап Лозинський створює унікальні мистецькі проекти, основою яких стають старі та розбиті ікони на склі, які автор майстерно складає у пазли, надаючи їм нових змістів. Про специфіку ікон на склі, власне зібрання і творчий метод Остап Лозинський розповів Art Ukraine.

Про Тому. Уляна Томкевич.

6 червня 2018 року художниця Уляна Томкевич презентувала у Галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart свій новий проект - "Про Тому". Про кого і про що ця виставка у конспекті розповіді мисткині

Проявлення-Аналіз-Дія - мій життєвий цикл

Львівська мисткиня Олена Турянська розповіла ArtUkraine про обов'язки художника, пошуки «дзену» та соціальний арт-проект Matrіx.

Олекса Новаківський. Графіка (у рамках проекту Великі Майстри)

Конспект розповіді митця та куратора проекту Великі Майстри, Остапа Лозинського, про творчість та виставку Олекси Новаківського

ПОДОЛАТИ БАР’ЄР ІКОНИ. ЯК РОМАН ЗІЛІНКО РОБИТЬ СВЯТИХ БЛИЖЧИМИ

Львівський художник-іконописець розповідає про щасливі студентські роки в богословській академії, про те, чому досі хвилюється, називаючи себе художником, і про ікону на дошці родинного столу.

29.01.2016

Вихід, 5 років ІCONART

Проект є результатом п’ятирічної діяльності галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART, яка працює для зближення сучасного мистецтва та християнської духовності, переосмислення традицій у сьогоднішньому культурному контексті.

"Світло свічок. Тридцять три"

"Світло свічок. Тридцять три", полотно, гнучкий левкас, темпера, рама(ясен), свічки, розмір 97х224 см

25.01.2013

Яворівська іграшка

Ще буквально кілька десятиліть тому яворівською іграшкою бавилися діти не лише всієї Львівщини, а й усіх окружних земель. Цим унікальним старовинним ремеслом займалися цілими родинами, а саме вміння передавалося з покоління в покоління.

24.11.2012

Насіння, пагони, плоди – "посіви" добра Олександра Антонюка

Хмельницький художник Олександр Антонюк, відомий за твором "Житіє преподобного трактора" та спільним проектом із Євгенією Гапчинською "Аліса", представив свої роботи на другій персональній виставці у Львові.

 <<  | 1 | 2 | 3 |  >>