Марина Ігнатьєва "На межі"

Автор: Марина Ігнатьєва

Місце проведення: м. Львів, вул. Вірменська, 26

Дата: 2013-09-17 - 2013-10-09

Людина – проект, який постійно перебуває  у стані розробки і вдосконалення. Кожної миті ми зіштовхуємось із ситуаціями, де від нас очікують зробити вибір. І саме тоді людина робить кроки у бік добра чи зла, отримує шанс стати творцем своєї долі. Вибір дається нелегко, та лякає не його здійснення, а наслідки, які будуть спричинені ним. Найяскравіші прояви, найчіткіші ознаки, що переконливо доведуть ту чи іншу характеристику проявляються якраз у “граничних ситуаціях”, коли героя позбавляють невидимого захисного поля і оголюють, виводять назовні його сутність.

T73DRo7hGmE.jpg

fsdFStONPIE.jpg

Це своєрідна перехідна ланка між повним тривоги та докорів сумління Минулим - і шокуючим своєю невизначеністю Майбутнім. Філософія існування  позиціонує і досліджує людину як унікальну духовну істоту, що здатна до вибору власної долі. Відбувається прозріння, яке оголює, звільняє людину і від тенет буденності, і від її особистих інтересів. Натомість виникає потреба пізнати істинність, справжність свого індивідуального існування.

O980MYJ8RQs.jpg

IMG_0305.jpg

IMG_0411.jpg

IMG_0319.jpg

IMG_0325.jpg

IMG_0330.jpg

Виставку «На межі» Марини Ігнатьєвої можна відвідати з 17 вересня до 9 жовтня 2013 року в галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART» за адресою: м. Львів, вул. Вірменська 26, з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.

Фото Лариси Смірнової