Олександр Кудрявченко

Народився у Києві.

Освіта:

Закінчив майстерню монументального живопису Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури в Києві. Є членом Спілки художників України. З 2000 року веде активну творчу роботу.

Основні твори:

Серед монументальних робіт - розписи в храмах (храм Св. Архистратига Михаїла в Житомирі, храм Св. Трійці в Македонії), а також розписи в інтер'єрах приватних будинків.

Серед останніх подій:

2012 травень - художник-резидент іспанського творчого центру CeRCCA. Робота над розписом в місцевому храмі, місто Lloren del Peneds, Каталонія.

2012 травень - експозиція сучасного сакрального мистецтва України (майстерня М. Стороженка) у соборі Св. Катаріни, м. Вілліх, Німеччина

2011 травень-липень - персональна виставка в Барселоні. Учасник програми-резиденції для художників в Іспанії CeRCCA. Виставка включала роботи створені в резиденції в рамках проекту Оркестр.

2011 вересень - виставка в Інституті Сервантеса в Москві "Мандри уві сні і наяву".

2010 листопад - виставка "Від школи до храму" присвячена майстерні храмового живопису академіка М. Стороженка

2010 травень - стипендія фонду Valparaiso. Персональна виставка в будівлі резиденції Valparaiso в м. Альмерія, Іспанія

2007 - грант Президента України для талановитої молоді

Про автора:

Вихований на кращих зразках візантійського, італійського та українського сакрального мистецтва, художник втілює в життя свої задуми на полотнах і стінах інтер'єрів, намагаючись дати життя новим світлим образам. Тонко і з любов'ю написані предмети - квіти, фрукти, драпірування, ніколи не випадкові і завжди мають символічний зміст.