Роман Барабах

Народився 20 березня 1990 р. у Львові (Україна)

Освіта

2015 – закінчив літню школу іконопису «Радруж»
2013 – закінчив Львівську Національну Академію Мистецтв (графічний дизайн, магістр)
2012
– закінчив школу творчої фотографії «Dominic»

Виставки

2014 – перша персональна виставка фотографії та графіки «Книга Спокою», кав’ярня Леваковського, Львів; кав’ярня-книгарня «ХАРМС», Київ (Україна)

2013 – фотовиставка «Галицький формат», Болгарський культурний центр, Одеса (Україна)

2012 – фотовиставка «Свій стиль», Палац Мистецтв, Львів (Україна)

Про себе:

Із дитинства захоплююся коміксами, графікою та фотографією. Все життя ці види мистецтва «воюють» між собою в моїй голові.

В 2012 році закінчив школу творчої фотографії «Dominic», де зацікавився та почав експериментувати із плівковою фотографією, альтернативними фото-процесами.

Влітку 2013 року моя перша табір-експедиція «Вирій» відкрила в мені захоплення сакральним мистецтвом. І вже у 2014, після трагічних подій Майдану, раптово для себе, відчув велике бажання писати ікони. Багато навчався сам, брав участь в іконописних пленерах, у 2015 закінчив літню іконописну школу УКУ.

Останнім часом мені подобається поєднувати сакральне мистецтво з фотографією та експериментувати з різними техніками станкової графіки.

З 2014 року є членом громадської організації «Вирій», котра займається дослідженням і популяризацією історії Закерзоння та відновленням українських цвинтарів, які зараз знаходяться на території Польщі.

Займаюсь фотографією та ілюстрацією дитячих книг та журналів.

Живу та працюю у Львові.