Олександр Кудрявченко "Океан"

Автор: Олександр Кудрявченко

Місце проведення: Львів, вул. Вірменська 26

Дата: 2016-06-14 - 2016-07-06

Океан - це світ, де кольори, емоції та почуття насичені, яскраві і чисті, як сама природа в своїй первісності.

Світ, де рухи плавні, повільні, проте зовсім не позбавлені внутрішньої сили і стрімкості.

Світ, де музика повновладна у всіх своїх проявах, немов вона сама вийшла з водних глибин.

Де звук долає простір з потроєною швидкістю щоб досягти нашого серця.
Де серце співає і пульсує в унісон зі стихією.
Де я відчуваю тяжіння своєї думки і безсилля її відтворення, відображення.

Світ, де тілесне, що здається важким і неповоротким, стає пластичним і гнучким, часом елегантним.
Де незначна міжусобна подія в житті підвидів являє собою цілком драматичний розвиток і вельми незворотні наслідки, змінюючи тим самим, перетворюючи, в той же час не порушуючи гармонії вселенського океану.

Вдивляючись в середовище проживання під водою, вивчаючи організацію світу настільки непередбачуваного, де реальність може перевершити навіть найвитонченішу нашу фантазію, стає зрозуміло, що для пізнання цього людині необхідні інші швидкості, реакції і ступені.
Це світ, який ми знаємо і не відаємо водночас. Знаємо, тому що кожна частинка найбільш непередбачуваних форм має відображення в нас самих. І звичайно, ми безумовно маємо доступ до найфантастичнішої інформації.

На що тільки не здатна наша уява. Але навіть найсміливіші сплески її вже давно втілені в глибині океану. Нас оточує безліч світів. Ми являємо собою один з тих світів та безперестану стикаємося один з одним. Стикаємось із Всесвітом, подібним собі  і часом навіть не помічаємо як він цілком обволікає і поглинає нас, при цьому не змінюючи наш внутрішній світ, його структуру, але безумовно маючи на нього вплив, залишаючи свій слід на його внутрішньому і зовнішньому вигляді. Так я відчуваю зустріч, зіткнення з кожним з Вас - Людиною, Океаном, Всесвітом, що є для мене суть Єдине.

 

Олександр Кудрявченко