Глафіра Щербак В Бозі квіт людини

Автор: Глафіра Щербак

Місце проведення: Вірменська 26

Дата: 2020-11-10 - 2020-12-06

Дорога під оливами і дім, який люблять від всього серця і бережуть, - моє царство. Дорога – це дія і вибір, а дім – безпечне місце вразливого споглядання в Його благословенні.

І в дім приходить Господь. Він є новою мовою, берегом, основною суттю,  бере за руку і веде до втілення.  Він приймає й тих, хто не знає, що в силах знати. Але хто дорікне кедр за те, що він ще насіння, паросток або зростає не так, як треба? Його справа - рости. Різний досвід і піднімається кедровий ліс, що пахне птахами в вітряний день. Сонце стає благословенням, а німб – ореол пилу зусердя і ревності на славу Божу.

Що ще видно крім ореолу над зайнятими роботою? Різноманітність. Кожна ікона цієї виставки про любов у різному втіленні, інше одкровення. Вони про любов до свободи і до дисципліни; до духовності, яка піднімає людину, і до жалю, що пеленає поранену плоть.

Якщо Господь спонукає простором до співпраці, якщо, співпрацюючи, ми стаємо єдиним цілим і ціле, потребуючи кожного, збагачує кожного, якщо Він замкнув нас у своїй любові, то як можна опиратись Йому і не зрости, не розквітнути?

Виставку можна буде відвідати з 10 листопада по 6 грудня 2020 року у Галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART» за адресою: м. Львів, вул. Вірменська 26, з 12 до 18 год. щоденно, крім понеділка.