Виставки

03.04.2019 - 19.04.2019

Іванка Крип'якевич-Димид "Хресна дорога для Криворівні"

Я майже нічого не знаю. Я навчився відкривати очі І ледь дихати повіками. Я передбачив довге прощання Сонця в любові, що не має меж. о. Поль Анель

26.02.2019 - 31.03.2019

ПОКОЛІННЯ. ТЕОРІЯ

Абстрактні, згруповані на папері, комбінації як придуманий, заледве чіткий образ уявлень про покоління – про предків. Вони жили давно. Вони – далека родина. Ми їх не пам’ятаємо. Не знаємо їх. Чи то через обмежений час людини й безкомпромісну смерть, чи то через іронії долі, ми загубили із ними контакт.

29.01.2019 - 17.02.2019

До сонця

Вона вірила, що митець має місію пророка “пробуджувати людей від черствості” та висвітлювати буденне життя як “прояв таємничого створення”. Її мистецькі твори наповнені складними природніми образами, та водночас вказують на Новий Рай та Нову Землю. У таких гравюрах як “Rejoice & Be Glad” (“Возрадуйся та Возвеселися”) та “Mystic Dance” (“Містичний танець”), межі між фізичним та духовним світом поступово щезають, і ми вловлюємо мерехтіння Царства Миру, де діти разом із черепахою, жабою та жуком, ігноруючи закони гравітації, в захопливому танці рухаються в напрямку сонця.

10.12.2018

Світло Різдва

11 грудня 2018 - 27 січня 2019 галерея Iconart запрошує на святкову Різдвяну виставку, на якій представлені роботи художників галереї: Петра Гуменюка, Остапа Лозинського, Уляни Томкевич, Романа Зілінка, Уляни Нищук, Олі Кравченко, Івана Дашка, Олександра Антонюка, Олександра Бриндікова, Оксани Романів-Тріски, Наталі Русецької, Ярослави Ткачук.

06.11.2018 - 09.12.2018

Євген Лисик. ΜΙΝΏΤΑΥΡΟ (у рамках проекту "Великі Майстри")

Графічні та малярські цикли Пікассо стали своєрідним джерелом натхнення для Євгена Лисика, зокрема для серії робіт на тему міфології, яка включала в себе й Мінотаврів. Подібно до грецької міфології, де в одній істоті могли єднатись людина та тварина, Лисик об’єднував у єдине ціле чоловіків та звірів, жінок та птахів. Так намагався показати, що в душі найстрашнішої, найтемнішої істоти є людське начало, співчуття та любов. Надзвичайно складні та психологічні образи пронизані прагненням краси попри розуміння власної потворності...

23.10.2018 - 04.11.2018

Анджей А. Відельський

Образотворче мистецтво було для Нього зустріччю із трансцендентним – з Богом. Тому малював Божих посланців – Ангелів. На його картинах зустрічі з Ангелами – одночасно і містично барвисті, і позначені драматизмом, бо таким є людське життя. Був переконаний, що світ мистецтва, який є розмовою і з самим собою, і з іншою людиною – розмовою, яка триває під натиском небуття й вічності, – можна зрозуміти лише через інтуїцію та емоції... (с)

25.09.2018 - 21.10.2018

Олена Смага. Шнурки Любові

Шнурки любові направляють нас в темряві ночі. Шнурки любові перешкоджають нам впасти занадто низько... Шнурки любові – щоб тягти один одного вгору. Шнурки любові – розтягнуті між небом і землею... (с)

28.08.2018 - 23.09.2018

Катерина Кузів. День Святий

Із моменту створення світу та розділення Світла від Темряви ДЕНЬ являє собою земне мірило часу, яке, однак, обмежене та скінченне. Проте з ним існує вічність і позачасовість. У концепції виставки Катерини Кузів «День Святий» це СВЯТІСТЬ у формі одного чи декількох днів, які за своєю суттю є СВЯТИМИ, себто ІНШИМИ. Мова йде про Літургію й Літургійний цикл, а також спробу зображення вічного у тимчасовому, спробу передати образ Бога, який об’явився людині заради її спасіння. Так художниця візуалізувала серію релігійних свят... (с)

03.08.2018 - 26.08.2018

Роман Сельський. Крим (у рамках проекту "Великі Майстри")

На виставці «Роман Сельський. Крим (у рамках проекту ‘Великі Майстри’)» представлено роботи із періоду творчого піднесення цього художника, зокрема ті, що присвячені темі Криму.Море як розрада, як гостре відчуття краси, яке посилювало почуття самотності, але й одночасно романтичні мрії в образі кораблів, невимушених відпочивальників та відпочивальниць. Реалістична манера змалювання образів поєдналась із плавністю та розмитістю форм... (c)

03.07.2018 - 15.07.2018

Джейсон Франціско. Золота Роза

Золота Роза (2014) це візуальна і текстуальна спроба погляду на час, втрату та пам’ять, яка пов’язана із Золотою Розою у Львові, однією із найвідоміших синагог у Європі. На виставці представлено великоформатні фотографії, рисунки та тексти, виконані в техніці тоновано срібного желатинового друку. Роботи були створені за декілька років до моменту відкриття меморіального комплексу (Простір Синагог) у Львові у 2016 р.(с) Джейсон Франціско

 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  >  >>