Виставки

06.11.2018 - 09.12.2018

Євген Лисик. ΜΙΝΏΤΑΥΡΟ (у рамках проекту "Великі Майстри")

Графічні та малярські цикли Пікассо стали своєрідним джерелом натхнення для Євгена Лисика, зокрема для серії робіт на тему міфології, яка включала в себе й Мінотаврів. Подібно до грецької міфології, де в одній істоті могли єднатись людина та тварина, Лисик об’єднував у єдине ціле чоловіків та звірів, жінок та птахів. Так намагався показати, що в душі найстрашнішої, найтемнішої істоти є людське начало, співчуття та любов. Надзвичайно складні та психологічні образи пронизані прагненням краси попри розуміння власної потворності...

23.10.2018 - 04.11.2018

Анджей А. Відельський

Образотворче мистецтво було для Нього зустріччю із трансцендентним – з Богом. Тому малював Божих посланців – Ангелів. На його картинах зустрічі з Ангелами – одночасно і містично барвисті, і позначені драматизмом, бо таким є людське життя. Був переконаний, що світ мистецтва, який є розмовою і з самим собою, і з іншою людиною – розмовою, яка триває під натиском небуття й вічності, – можна зрозуміти лише через інтуїцію та емоції... (с)

25.09.2018 - 21.10.2018

Олена Смага. Шнурки Любові

Шнурки любові направляють нас в темряві ночі. Шнурки любові перешкоджають нам впасти занадто низько... Шнурки любові – щоб тягти один одного вгору. Шнурки любові – розтягнуті між небом і землею... (с)

28.08.2018 - 23.09.2018

Катерина Кузів. День Святий

Із моменту створення світу та розділення Світла від Темряви ДЕНЬ являє собою земне мірило часу, яке, однак, обмежене та скінченне. Проте з ним існує вічність і позачасовість. У концепції виставки Катерини Кузів «День Святий» це СВЯТІСТЬ у формі одного чи декількох днів, які за своєю суттю є СВЯТИМИ, себто ІНШИМИ. Мова йде про Літургію й Літургійний цикл, а також спробу зображення вічного у тимчасовому, спробу передати образ Бога, який об’явився людині заради її спасіння. Так художниця візуалізувала серію релігійних свят... (с)

03.08.2018 - 26.08.2018

Роман Сельський. Крим (у рамках проекту "Великі Майстри")

На виставці «Роман Сельський. Крим (у рамках проекту ‘Великі Майстри’)» представлено роботи із періоду творчого піднесення цього художника, зокрема ті, що присвячені темі Криму.Море як розрада, як гостре відчуття краси, яке посилювало почуття самотності, але й одночасно романтичні мрії в образі кораблів, невимушених відпочивальників та відпочивальниць. Реалістична манера змалювання образів поєдналась із плавністю та розмитістю форм... (c)

03.07.2018 - 15.07.2018

Джейсон Франціско. Золота Роза

Золота Роза (2014) це візуальна і текстуальна спроба погляду на час, втрату та пам’ять, яка пов’язана із Золотою Розою у Львові, однією із найвідоміших синагог у Європі. На виставці представлено великоформатні фотографії, рисунки та тексти, виконані в техніці тоновано срібного желатинового друку. Роботи були створені за декілька років до моменту відкриття меморіального комплексу (Простір Синагог) у Львові у 2016 р.(с) Джейсон Франціско

06.06.2018 - 01.07.2018

Уляна Томкевич. Про Тому

У Томи був свій шлях. Він був іншим, переплетений сумнівом і бажанням істини. Мало кому вибір Томи зрозумілий. Адже, часом ті, що ніби вірують, не здатні зрозуміти невірства інших. Але ж дорога віри проходить, властиво, через сумніви. Відтак, нерідко вона є складною, сповненою болем, стражданням, розчаруванням. Проте усе це лише вичищає стовбур нашої віри та утверджує нас яко людей: розумних та мислячих (c) Лука Михайлович

09.05.2018

Уляна Нищук. Ребро Адама

полюси мого світу – карамель і полин поміж ними – пустельні поля магнетизму і нема тут ні наслідків ані причин навіть межі означені дуже приблизно це вітчизна де місця і часу нема де і метод єдиний – молися і дихай де один плюс один – це один а не два де скрижалі й закон непомітні і тихі каравели пливуть у гіркавій імлі розчиняє їх морок немов карамельки і не видно землі бо немає землі окрім жменьки піску окрім попелу жменьки безконечний цей світ мій безмежно малий бозна що надає йому ємкість і місткість на його полюсах карамель і полин – післясмак призабутої доброї звістки (с) Юрко Іздрик

13.04.2018 - 06.05.2018

Оля Кравченко. Моменти

Сфотографувати очима момент. Закарбувати його в пам’яті. Час від часу переживати його знову і знову – переживати емоцію, яка була отримана, можливо, навіть випадково, спонтанно, а можливо – спеціально була подарована кимось.

10.03.2018 - 08.04.2018

ОЛЕКСА НОВАКІВСЬКИЙ . ГРАФІКА

На експозиції виставки «Олекса Новаківський. Графіка» (у рамках проекту «Великі Майстри») представлено начерки й графічні композиції відомого українського художника Олекси Новаківського (1872–1935). Гармонійні й віртуозні рисунки пером, олівцем, вуглем розкривають розмаїття тем, над якими митець працював упродовж усього життя.

 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  >  >>