Виставки

29.09.2015 - 25.10.2015

Люба Яцків. Велика гармонія

Іконопис Люби Яцків завжди вражав свою переконливістю. Переконливістю не лише змістовною, але також переконливістю пластичної мови та кольорової гами. Якщо у контексті сучасного іконопису можна говорити про гармонію, тоді твори Люби можна вважати найбільш доречним її зразком.

14.07.2015 - 30.08.2015

Олег Денисенко "Тіні..."

В творах Олега Денисенка неодмінно присутнє зображення людини, однак не в традиційному, а в сучасному його вимірі. Воно відіграє особливу роль – творить своєрідний каркас, просторову основу, довкола якої розгортається складна пластична розповідь насичена безліччю деталей та чисельними атрибутами.

09.06.2015 - 05.07.2015

Олександр Бриндіков «Дереворит»

Популярні християнські теми, - образи святих Миколая, Юрія, Параскеви, Покрову Богородиці, Архангела Михаїла та інших, відтворються в гравюрі простими формами й, водночас, насичені розмаїтим декором. Тільки лінія і пляма – більш нічого, й, власне, обмеженість в засобах вираження робить дереворити досконалими мистецькими творами.

22.04.2015 - 10.05.2015

Образ перемоги

Святий Юрій – один із найпопулярніших в Україні святих, небесний покровитель міста Львова, духовна сила і опіка якого протягом віків оберігає нас в часи найбільших історичних потрясінь. Своє бачення образу цього переможного святого нам запропонують більш як двадцять художників, що працюють у різних техніках та стилях – окрім традиційних ікон на дошці та на склі, ми побачимо образ Юрія в творчих живописних роботах, в гравюрі на дошці, в графіці, кераміці, ткацтві та мішаних авторських техніках.

20.03.2015 - 24.04.2015

Iconart: Visions of a World Unseen, Contemporary Sacred Art from Ukraine in New York

The Ukrainian Institute of America is pleased to announce a group exhibition of 18 artists from Ukraine, “Iconart: Visions of a World Unseen”. Organized in cooperation with Iconart Gallery of Contemporary Sacred Art, located in Lviv, Ukraine, the exhibition draws from the work of Ukrainian artists associated with the Gallery. Independently working in different media, the artists focus on spiritual and religious concerns within the contemporary cultural context in which they live.

10.02.2015 - 08.03.2015

Ярослава Ткачук "МИРоНосиці"

Біблійні жінки - Мироносиці є символом стійкості віри і сили духу. Вони несли свою велику віру, непохитну вірність, співчуття, милосердя і любов. Слово МИРоНосиці співзвучне з, як виявилось, таким важливим словом МИР - світ без війни, та асоціюється з жінкою, що творить мир i дає життя. Впродовж століть жінка, мама, бабуся, сестра, кохана є образом турботи, самовідданості, милосердя, доброти.

17.12.2014 - 20.01.2015

"Червоні образи" - гуцульські та покутські ікони на склі з колекції Остапа Лозинського

Остап Лозинський у першу чергу відомий як художник, ініціатор та учасник багатьох значних мистецьких акцій. Проте колекціонерство є також однією з яскравих сторін його особистості. Уся колекція, зібрана ним за останній час, налічує близько 40-ка унікальних гуцульських та покутських образів.

18.11.2014 - 14.12.2014

Іванка Крип’якевич-Димид «СВІТЛО ТИХЕ»

Пять квадратів представляють постаті поетів, художників, воїнів, музикантів і священиків, які життям своїм пройшли Апокаліпсис випробувань на українській землі. Деяких з них я знала особисто: о.Іван Греньох, Іван Світличний, Зеновій Красівський, о.Артемій Цегельський (мій дідусь). Ці люди продовжують світити і свідчити крізь відстань часу. Це лагідне світло Присутності: ТИ НЕ САМ!

21.10.2014 - 16.11.2014

Андрій Винничок «І ВСІХ І ВСЕ…»

В чині освячення Дарів Божественної Літургії Івана Златоустого, під час поминання священиком святих Церкви Небесної та живих ієрархів Церкви Земної, громада вірних підсумовує його молитву словами: «І ВСІХ І ВСЕ…». У цьому вислові, певним чином, виявляється самокритичність Церкви, котра усвідомлює те, що жертва Христова відбулась не лише заради заслуг усіх святих, але, в першу чергу, на відкуплення гріхів кожної людини.

23.09.2014 - 19.10.2014

ПРОЕКТ «ВІКНА»

ВІКНА демонструють історично-символічний зв’язок з минулим. І самі рами, і те, що в рамах – це рештки збереженого, це певні ціннісні категорії, які ми втратили або втрачаємо. Проект «Вікна» - це ностальгія за минулим, і в той же час - це погляд у майбутнє… Це прискіпливий погляд сучасника, який надіється, що крізь давнє скло, побачить певний ракурс власної історії…

 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  >  >>