Виставки

17.12.2015 - 09.01.2016

ВИХІД, 5 РОКІВ ІCONART

Вихід є спробою переосмислення сакрального мистецтва в рамках сучасної культури. Вихід є поняттям динамічним, тож і проект Iconart пропонує, свого роду, паломництво – між культурою традиційною та сучасною, між людиною та народом, між святим та грішним, між словом та образом, а також між виставковими просторами Дзиґи та Iconart.

26.11.2015 - 20.12.2015

Під заступництвом Богородиці

Образ Богородиці промовляє до нас з різних пам’яток – від давньовізантійських до сучасних, які «говорять» іншою мовою, проте в унісон з думками давньоруських малярів, про місійність та велич Марії. Виставка «Під заступництвом Богородиці» демонструє спроби двох львівських авторів – Оксани Романів-Тріски і Тараса Лозинського – відтворити цей образ у малюванні на склі. Традиційно ця техніка асоціюється з гуцульсько-покутським іконописом, з якого, зрештою і «виросли» сучасні спроби художніх інтерпретацій.

31.10.2015 - 22.11.2015

НАТАЛЯ РУСЕЦЬКА. ПОЖИВА ДЛЯ ДУШІ

Творчість Наталі Русецької це пошук правдивої святості, це те, що залишається актуальним завжди, те, що не може набриднути, те чого не можна заперечити. Цієї святості можна не помітити, бо вона не епатує, не шумить, не кричить, але кожному, хто розгледить її вона западає в душу силою простої правди, миру та спокою, що є справді необхідною поживою для душі.

29.09.2015 - 25.10.2015

Люба Яцків. Велика гармонія

Іконопис Люби Яцків завжди вражав свою переконливістю. Переконливістю не лише змістовною, але також переконливістю пластичної мови та кольорової гами. Якщо у контексті сучасного іконопису можна говорити про гармонію, тоді твори Люби можна вважати найбільш доречним її зразком.

14.07.2015 - 30.08.2015

Олег Денисенко "Тіні..."

В творах Олега Денисенка неодмінно присутнє зображення людини, однак не в традиційному, а в сучасному його вимірі. Воно відіграє особливу роль – творить своєрідний каркас, просторову основу, довкола якої розгортається складна пластична розповідь насичена безліччю деталей та чисельними атрибутами.

09.06.2015 - 05.07.2015

Олександр Бриндіков «Дереворит»

Популярні християнські теми, - образи святих Миколая, Юрія, Параскеви, Покрову Богородиці, Архангела Михаїла та інших, відтворються в гравюрі простими формами й, водночас, насичені розмаїтим декором. Тільки лінія і пляма – більш нічого, й, власне, обмеженість в засобах вираження робить дереворити досконалими мистецькими творами.

22.04.2015 - 10.05.2015

Образ перемоги

Святий Юрій – один із найпопулярніших в Україні святих, небесний покровитель міста Львова, духовна сила і опіка якого протягом віків оберігає нас в часи найбільших історичних потрясінь. Своє бачення образу цього переможного святого нам запропонують більш як двадцять художників, що працюють у різних техніках та стилях – окрім традиційних ікон на дошці та на склі, ми побачимо образ Юрія в творчих живописних роботах, в гравюрі на дошці, в графіці, кераміці, ткацтві та мішаних авторських техніках.

20.03.2015 - 24.04.2015

Iconart: Visions of a World Unseen, Contemporary Sacred Art from Ukraine in New York

The Ukrainian Institute of America is pleased to announce a group exhibition of 18 artists from Ukraine, “Iconart: Visions of a World Unseen”. Organized in cooperation with Iconart Gallery of Contemporary Sacred Art, located in Lviv, Ukraine, the exhibition draws from the work of Ukrainian artists associated with the Gallery. Independently working in different media, the artists focus on spiritual and religious concerns within the contemporary cultural context in which they live.

10.02.2015 - 08.03.2015

Ярослава Ткачук "МИРоНосиці"

Біблійні жінки - Мироносиці є символом стійкості віри і сили духу. Вони несли свою велику віру, непохитну вірність, співчуття, милосердя і любов. Слово МИРоНосиці співзвучне з, як виявилось, таким важливим словом МИР - світ без війни, та асоціюється з жінкою, що творить мир i дає життя. Впродовж століть жінка, мама, бабуся, сестра, кохана є образом турботи, самовідданості, милосердя, доброти.

17.12.2014 - 20.01.2015

"Червоні образи" - гуцульські та покутські ікони на склі з колекції Остапа Лозинського

Остап Лозинський у першу чергу відомий як художник, ініціатор та учасник багатьох значних мистецьких акцій. Проте колекціонерство є також однією з яскравих сторін його особистості. Уся колекція, зібрана ним за останній час, налічує близько 40-ка унікальних гуцульських та покутських образів.

 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  >  >>