Виставки

20.03.2015 - 24.04.2015

Iconart: Visions of a World Unseen, Contemporary Sacred Art from Ukraine in New York

The Ukrainian Institute of America is pleased to announce a group exhibition of 18 artists from Ukraine, “Iconart: Visions of a World Unseen”. Organized in cooperation with Iconart Gallery of Contemporary Sacred Art, located in Lviv, Ukraine, the exhibition draws from the work of Ukrainian artists associated with the Gallery. Independently working in different media, the artists focus on spiritual and religious concerns within the contemporary cultural context in which they live.

10.02.2015 - 08.03.2015

Ярослава Ткачук "МИРоНосиці"

Біблійні жінки - Мироносиці є символом стійкості віри і сили духу. Вони несли свою велику віру, непохитну вірність, співчуття, милосердя і любов. Слово МИРоНосиці співзвучне з, як виявилось, таким важливим словом МИР - світ без війни, та асоціюється з жінкою, що творить мир i дає життя. Впродовж століть жінка, мама, бабуся, сестра, кохана є образом турботи, самовідданості, милосердя, доброти.

17.12.2014 - 20.01.2015

"Червоні образи" - гуцульські та покутські ікони на склі з колекції Остапа Лозинського

Остап Лозинський у першу чергу відомий як художник, ініціатор та учасник багатьох значних мистецьких акцій. Проте колекціонерство є також однією з яскравих сторін його особистості. Уся колекція, зібрана ним за останній час, налічує близько 40-ка унікальних гуцульських та покутських образів.

18.11.2014 - 14.12.2014

Іванка Крип’якевич-Димид «СВІТЛО ТИХЕ»

Пять квадратів представляють постаті поетів, художників, воїнів, музикантів і священиків, які життям своїм пройшли Апокаліпсис випробувань на українській землі. Деяких з них я знала особисто: о.Іван Греньох, Іван Світличний, Зеновій Красівський, о.Артемій Цегельський (мій дідусь). Ці люди продовжують світити і свідчити крізь відстань часу. Це лагідне світло Присутності: ТИ НЕ САМ!

21.10.2014 - 16.11.2014

Андрій Винничок «І ВСІХ І ВСЕ…»

В чині освячення Дарів Божественної Літургії Івана Златоустого, під час поминання священиком святих Церкви Небесної та живих ієрархів Церкви Земної, громада вірних підсумовує його молитву словами: «І ВСІХ І ВСЕ…». У цьому вислові, певним чином, виявляється самокритичність Церкви, котра усвідомлює те, що жертва Христова відбулась не лише заради заслуг усіх святих, але, в першу чергу, на відкуплення гріхів кожної людини.

23.09.2014 - 19.10.2014

ПРОЕКТ «ВІКНА»

ВІКНА демонструють історично-символічний зв’язок з минулим. І самі рами, і те, що в рамах – це рештки збереженого, це певні ціннісні категорії, які ми втратили або втрачаємо. Проект «Вікна» - це ностальгія за минулим, і в той же час - це погляд у майбутнє… Це прискіпливий погляд сучасника, який надіється, що крізь давнє скло, побачить певний ракурс власної історії…

29.08.2014 - 21.09.2014

Нев’янучий цвіт. Народна традиція в сучасному іконописі

Цвітом української народної культури є ікона з її розквітлими хрестами, усміхненими мучениками, Ісусом Христом – дитям, св. Миколаєм – батьком, всемогучою Покровою, всеперемагаючим Юрієм та всіма святими заквітчаними ружами, сонцями, яскравими кольорами. . Простий чоловік з його наївною й емоційною віра в Бога – Добро, Любов, Життя, надихнувшись традиційною церковною культурою, століттями творив яскраві образи у народній гравюрі, хатній іконі на дошці, на полотні, на шклі…

29.07.2014 - 24.08.2014

НАТАЛЯ РУСЕЦЬКА.«РАЙ»

Витончений колорит, невимушена стилізація, тонке прописування деталей надають творам Наталі Русецької невагомості дуже доречної у сюжетах сакральної тематики. Випробувавши у свій час різні техніки та технології – повернулась до класичної випробуваної століттями жовткової темпери, що дає неперевершені можливості для митця, котрий любить працювати м’яко і виважено.

01.07.2014 - 27.07.2014

ЖІНОЧІ ЛИКИ СВЯТОСТІ

Тендітна сила – це те, що захопило нас у святих жінках. Гляньте на їхні ікони, загляньте у їхні очі, послухайте про їхнє життя – і ви зрозумієте, якою могутньою силою є віра, надія та любов до Бога.Богородиця і 12 жінок різного віку, походження, способу життя і служіння; від Матері Бога до наших сучасниць – це ті, хто може стати для нас апостолами найделікатнішої мужності і витривалості, безстрашності і мудрості у тому, щоб не боятися бути ІНШОЮ.

03.06.2014 - 29.06.2014

Іванка Демчук «Сорок днів на землі»

Згідно з християнським вченням через сорок днів після Воскресіння Христос вознісся на небо, проте до цього часу Він ходив по землі і з’являвся своїм учням. Це були останні дні Ісуса серед людей, тому вони є особливо важливими, і описані всіма євангелистами, хоч найбільше об’явлень згадано Іваном Богословом. Останні дні Христа серед людей були не просто часом Його прощання з учнями, а й періодом настанов та обітниць, не лише для них, а й для всього людства.

 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  >  >>