Виставки

18.11.2014 - 14.12.2014

Іванка Крип’якевич-Димид «СВІТЛО ТИХЕ»

Пять квадратів представляють постаті поетів, художників, воїнів, музикантів і священиків, які життям своїм пройшли Апокаліпсис випробувань на українській землі. Деяких з них я знала особисто: о.Іван Греньох, Іван Світличний, Зеновій Красівський, о.Артемій Цегельський (мій дідусь). Ці люди продовжують світити і свідчити крізь відстань часу. Це лагідне світло Присутності: ТИ НЕ САМ!

21.10.2014 - 16.11.2014

Андрій Винничок «І ВСІХ І ВСЕ…»

В чині освячення Дарів Божественної Літургії Івана Златоустого, під час поминання священиком святих Церкви Небесної та живих ієрархів Церкви Земної, громада вірних підсумовує його молитву словами: «І ВСІХ І ВСЕ…». У цьому вислові, певним чином, виявляється самокритичність Церкви, котра усвідомлює те, що жертва Христова відбулась не лише заради заслуг усіх святих, але, в першу чергу, на відкуплення гріхів кожної людини.

23.09.2014 - 19.10.2014

ПРОЕКТ «ВІКНА»

ВІКНА демонструють історично-символічний зв’язок з минулим. І самі рами, і те, що в рамах – це рештки збереженого, це певні ціннісні категорії, які ми втратили або втрачаємо. Проект «Вікна» - це ностальгія за минулим, і в той же час - це погляд у майбутнє… Це прискіпливий погляд сучасника, який надіється, що крізь давнє скло, побачить певний ракурс власної історії…

29.08.2014 - 21.09.2014

Нев’янучий цвіт. Народна традиція в сучасному іконописі

Цвітом української народної культури є ікона з її розквітлими хрестами, усміхненими мучениками, Ісусом Христом – дитям, св. Миколаєм – батьком, всемогучою Покровою, всеперемагаючим Юрієм та всіма святими заквітчаними ружами, сонцями, яскравими кольорами. . Простий чоловік з його наївною й емоційною віра в Бога – Добро, Любов, Життя, надихнувшись традиційною церковною культурою, століттями творив яскраві образи у народній гравюрі, хатній іконі на дошці, на полотні, на шклі…

29.07.2014 - 24.08.2014

НАТАЛЯ РУСЕЦЬКА.«РАЙ»

Витончений колорит, невимушена стилізація, тонке прописування деталей надають творам Наталі Русецької невагомості дуже доречної у сюжетах сакральної тематики. Випробувавши у свій час різні техніки та технології – повернулась до класичної випробуваної століттями жовткової темпери, що дає неперевершені можливості для митця, котрий любить працювати м’яко і виважено.

01.07.2014 - 27.07.2014

ЖІНОЧІ ЛИКИ СВЯТОСТІ

Тендітна сила – це те, що захопило нас у святих жінках. Гляньте на їхні ікони, загляньте у їхні очі, послухайте про їхнє життя – і ви зрозумієте, якою могутньою силою є віра, надія та любов до Бога.Богородиця і 12 жінок різного віку, походження, способу життя і служіння; від Матері Бога до наших сучасниць – це ті, хто може стати для нас апостолами найделікатнішої мужності і витривалості, безстрашності і мудрості у тому, щоб не боятися бути ІНШОЮ.

03.06.2014 - 29.06.2014

Іванка Демчук «Сорок днів на землі»

Згідно з християнським вченням через сорок днів після Воскресіння Христос вознісся на небо, проте до цього часу Він ходив по землі і з’являвся своїм учням. Це були останні дні Ісуса серед людей, тому вони є особливо важливими, і описані всіма євангелистами, хоч найбільше об’явлень згадано Іваном Богословом. Останні дні Христа серед людей були не просто часом Його прощання з учнями, а й періодом настанов та обітниць, не лише для них, а й для всього людства.

06.05.2014 - 01.06.2014

Оля Кравченко "Світ"

Виставка запрезентує колекцію авторських інтерпретацій художниці на тему важливих сюжетів Старого та Нового Завіту, що творять основу християнського світосприйняття. Ці твори провадять нас від райського стану та пізнішого непослуху Адама і Єви через кару Великого Потопу та відновлення союзу з Богом до Народження Сина Божого – Нового Адама та Його спасительної смерті на хресті.

08.04.2014 - 04.05.2014

Остап Лозинський "Дорога"

Як символ може розкрити явище, як колір може передати напругу, як композиція може висловити сум’яття, як форма може повернути спокій? Творчий Проект Остапа Лозинського «Дорога» пропонує свої відповіді на ці питання, занурюючи глядача у сакральний простір живопису.

21.02.2014 - 31.03.2014

ДОПОМОЖЕМО!

Дорогі Друзі, ми продовжуємо акцію на підтримку української армії. Список робіт постійно оновлюється. Всі отримані кошти будуть передані на потреби наших воїнів та їх сімей.

 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  >  >>